• Aj žiaci II.B sa učia doma

2. 4. 2020

Predkladáme pár foto dôkazov, že sme šikovní a plníme si svoje školské povinosti: MAT, SJL, PRV - projekt Plagát - Ako žije moje zvieratko, VYV - zvieratko z rolky a Moja farma - preberáme učivo o domácich zvieratkách. Máme foto detí učiacich sa, cvičacich aj oddychujúcu pani uč., kontrolovanú nezvyčajným tvorom. Všetkým prajem veľa elánu a síl do ďalšej práce.

B.Berecová

• SME DOMA @zszobor.sk :-)

1. 4. 2020

Niektorí žiaci z 5.A prijali moju výzvu a poslali mi fotky ako trávia svoj voľný čas. Ak by mal ešte niekto chuť prispieť milou fotkou môže tak urobiť do piatku 3.4. 2020 a poslať mi na mail viola.svitekova@zszobor.sk a pokúsim sa zverejniť aj vašu fotku. Ponuka platí to aj pre pani učiteľky. :-)

Aj toto je spôsob ako sa snažíme v dňoch odlúčenia "KEEP IN TOUCH" s Vami.

Pondelok 29. 4. 2024