• Úspešná škola- Pomáhajúce profesie v edukácii žiakov

• OPERAČNÝ PROGRAM ĽUDSKÉ ZDROJE

ÚSPEŠNÁ ŠKOLA

Projekt má zvýšiť inkluzívnosť a rovný prístup ku kvalitnému vzdelávaniu a zlepšiť výsledky a kompetencie žiakov.

Dátum začatia realizácie projektu:  12. 2017

Dátum ukončenia realizácie projektu: 11. 2020

V rámci Operačného programu Ľudské zdroje získala naša škola z Európskeho sociálneho fondu nenávratný  finančný príspevok vo výške 114 120 EUR, ktorý bude dofinancovaný 5% od zriaďovateľa. Finančné prostriedky sú naviazané na vznik nových pracovných miest -2miesta asistent učiteľa a 1 miesto školský špeciálny pedagóg.

Cieľom projektu „Úspešná škola“ je zvýšiť inkluzívnosť  a rovnaký prístup ku kvalitnému vzdelávaniu a zlepšiť výsledky a kompetencie detí a žiakov.

Všeobecné informácie o projekte si môžete prečítať tu-  Vseobecne_informacie_o_projekte.pdf

Uspesna_skola(2).pdf

Pomáhajúce profesie v edukácii žiakov