• ⚪ BIELA PASTELKA 2023 ⚪

2. 10. 2023

Biela pastelka je verejná zbierka na podporu ľudí so zrakovým postihnutím.

Na našej škole sa zbierka uskutočnila 22. septembra 2023.

Vyzbierali sme celkovo 461,57€ - čo bol najvyšší výnos v základnej škole v našom meste Nitra.

Srdečne ďakujeme každému, kto prispel, ale aj našim dobrovoľníčkam Janke a Miške.

Mgr. Spačková

• Európsky týždeň športu

2. 10. 2023

Posledná aktivita v rámci týždňa športu bola cyklistika.  Deti, ktoré mali možnosť prísť na bicykli do školy absolvovali počas hodín telesnej výchovy 30 km trať ZŠ Zobor – Ivanka a späť. Deti sme chceli motivovať niečím novým… Cieľom je aj vytvoriť zdravý zvyk pravidelne sa hýbať, ktorý sa môže s deťmi ťahať celý život. Počas trate žiaci spolupracovali, starší a rýchlejší čakali mladších. Myslím, že žiakom sa aktivita páčila , aj ked prišli unavení ale spokojní.

Pružinský, Káčer.

Štvrtok 9. 5. 2024