Dnes sme sa presunuli na hodine geografie z triedy na školský dvor, kde si žiaci vytvorili vlastnú slnečnú sústavu. Ich úlohou bolo vytvoriť modely planét. Okrem kried využili listy, kvetinky, konáre, kamienky, ale aj tekvice, jablká a paradajky. Fantázii sa medze nekladú. Piataci pracovali v štyroch skupinách a podarili sa im vytvoriť krásne diela z prírody.
Zverinová
