Počas uplynulých dvoch dní (12.12. a 13.12.2019) sa uskutočnilo pokračovanie natáčania Školských správ. Vo štvrtok sme sa s kamerou pohybovali v priestoroch našej školy a dnes sme sa vybrali priamo do štúdia TV Nitrička.
Radi by sme pochválili žiakov z nášho krúžku, ktorí vedia reagovať aj na neočakávané situácia, akou bola napríklad choroba nášho hlavného moderátora. Deti sa vedia dokonale zastúpiť.
Posledná výzva nás čaká 17.12.2019, kde budeme s našim redaktorom Dankom natáčať reportáž priamo zo Svätoplukovho námestia.
Mgr. Alena Zverinová, Mgr. Sandra Jakubíková
