• Vitajte na stránke Základnej školy Kráľa Svätopluka- školy pre 21. storočie

• Vysokoefektívne učenie/ Integrované tematické vyučovanie funguje na našej škole v rôznych ročníkoch 1. stupňa. Viac sa dočítate v časti - Vysokoefektívne učenie
        • Informácie k nástupu do školy od 1. 6. 2020

• Všetky dôležité informácie

• Poplatky za deti do ŠKD od apríla neplatíte

• POZOR - zmena v termíne posielania prihlášok na stredné školy, viac v časti -O škole - Kariérový poradca

• Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
        • Bezpečná škola

• Chráňme deti pred násilím!
          Pozrite si zložku - Detstvo bez násilia a dozviete sa viac o stratégii pre nulovú toleranciu pre násilie
          Zložku pripravila Mgr. Peštová, podklady poskytla Mgr. Jakubíková
          • Jesenná kvapka krvi

• 22.09.2018 14:52
          • Na ZŠ kráľa Svätopluka bude 24. októbra 2018 od 8,00-11,00hod. možnosť darovať krv. Podporte dobrú vec.

Mgr. Gabriela Peštová, zástupkyňa riaditeľky školy
          • Projekt Úspešná škola

• 07.07.2018 16:27
          • Na našej škole realizujeme projekt, ktorým sa zvýši inkluzívnosť a rovnaký inovatívny prístup ku kvalitnému vzdelávaniu  a zlepšia sa výsledky a kompetencie detí a žiakov.

Viac informácií tu        Uspesna_skola(1).pdf

VÝZVA

Mením Moje Mesto

Hlasovanie je spustené!!!

Viac Tu   MMM_A2_PRESS.pdf

Mgr. Gabriela Peštová, zástupkyňa školy

• EURÓPSKE MESTO ŠPORTU

• 07.07.2018 16:32
          • Škola je zapojená do projektu

EURÓPSKE MESTO ŠPORTU

Mesto Nitra sa bude uchádzať o titul Európske mesto športu 2018

Rok 2018 bude patriť hlavne športu a jeho propagácii. Cieľom je zviditeľniť mesto doma aj v zahraničí. O zísaskanie titulu sa chce pričiniť aj naša škola. Z tohto dôvodu sme zriadili na našej škole športovú komisiu, ktorá bude organizovať na škole čo najviac športových aktivít. Bude podporovať šport medzi všetkými žiakmi našej školy, aj medzi rodičmi. Jej členmi sú 2 pedagógovia (Mgr. Bercová, Mgr. Pružinský) a zástupkyňa školy, ktorá zodpovedá za mesačné správy.  Je našim zámerom zvýšiť podporu športu na škole, a to nielen zo športového hľadiska, ale aj ako priestor pre zlepšenie zdravia a kvality života našich žiakov. Cieľom bude hlavne vytvárať pozitívny vzťah k športu.

Športovať budeme pod HESLOM:

ŠPORTUJ S NAMI ZDRAVO, ZVLÁDNEME TO HRAVO!

Mgr. Peštová, zástupkyňa školy

• Pre rodičov a žiakov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy
    • Ochrana osobných údajov

Mgr. Gabriela Peštová, zástupkyňa školy a správca webovej stránky

Zistite, čo je nové na našej škole

• 2018/2019

• Medzinárodné kolo

• Sofia Mravíková

• 2. miesto
          • Putovanie dejinami s Cyrilom a Metodom · Medzinárodné kolo · 2018/2019
      • Celoštátne kolo

• E. Kováčová

• 5. miesto /E.Kováčová
          • Hľadáme nových olympionikov · Celoštátne kolo · 2018/2019
      • 2017/2018

• Domáce kolo

• M. Fabián

• M. Valášek
          • Basketbalisti z krúžku na microlige · Domáce kolo · 2017/2018
          • R. Fabián

• A. Gkortilas
          • Basketbalisti z krúžku na microlige · Domáce kolo · 2017/2018
      • Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
        komunikujem so serverom, počkajte prosím