• Vitajte na stránke Základnej školy Kráľa Svätopluka- školy pre 21. storočie

• Vysokoefektívne učenie/ Integrované tematické vyučovanie funguje na našej škole v rôznych ročníkoch 1. stupňa. Viac sa dočítate v časti - Vysokoefektívne učenie
        • Informácie k nástupu do školy od 1. 6. 2020

• Všetky dôležité informácie

• Poplatky za deti do ŠKD od apríla neplatíte

• POZOR - zmena v termíne posielania prihlášok na stredné školy, viac v časti -O škole - Kariérový poradca

• Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
        • Bezpečná škola

• Chráňme deti pred násilím!
          Pozrite si zložku - Detstvo bez násilia a dozviete sa viac o stratégii pre nulovú toleranciu pre násilie
          Zložku pripravila Mgr. Peštová, podklady poskytla Mgr. Jakubíková
    • Pre rodičov a žiakov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy
    • Ochrana osobných údajov

Mgr. Gabriela Peštová, zástupkyňa školy a správca webovej stránky

Zistite, čo je nové na našej škole

• 2018/2019

• Medzinárodné kolo

• Sofia Mravíková

• 2. miesto
          • Putovanie dejinami s Cyrilom a Metodom · Medzinárodné kolo · 2018/2019
      • Celoštátne kolo

• E. Kováčová

• 5. miesto /E.Kováčová
          • Hľadáme nových olympionikov · Celoštátne kolo · 2018/2019
      • 2017/2018

• Domáce kolo

• M. Fabián

• M. Valášek
          • Basketbalisti z krúžku na microlige · Domáce kolo · 2017/2018
          • R. Fabián

• A. Gkortilas
          • Basketbalisti z krúžku na microlige · Domáce kolo · 2017/2018
      • Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
        komunikujem so serverom, počkajte prosím