• Aktivizujúce metódy

• AMV

Projekt AMV - Aktivizujúce metódy vo výchove

Cieľ projektu:

Projekt sa zameriava na skvalitnenie vzdelávania odborných a pedagogických zamestnancov v oblasti výchovy. Špecializuje sa pritom na profesionálne zvládnutie využívania aktivizujúpcich metód vo výchove nielen v reálnom prostredí, ale i v spojení s novými informačnými technológiami. Účastníci vzdelávania, pracujúci v oblasti výchovy si posilnia kompetencie v implementácii aktivizujúcich metód do praxe.

Cieľom je, aby ich dokázali využívať v prospech formovania základných hodnôt detí a mládeže, v prospech posilnenia mediálnej gramotnosti a znižovania výchovných problémov.

Do projektu sú zapojení pedagógovia našej školy:

Mgr. Anna Lahučká

Mgr. Lenka Štefanková

Bc. Jana Žáková

" Ak nie sú príbehy prežívané, stávajú sa inštrukciami, programom alebo upadajú do zabudnutia."

Antonín Kosík

- Bc. Jana Žáková-