• Oznamy ŠKD

• Vážení rodičia.

Chcete, aby Vaše dieťa využívalo svoj voľný čas po vyučovaní efektívne a najmä bezpečne?

Sme tu pre Vás !!!

V našom školskom zariadení deti pod odborným dozorom relaxujú po vyučovaní, rozvíjajú si svoje
            záujmové zručnosti a talent. Máme k dispozícii školský dvor, multifunkčné ihrisko, telocvičňu na aktívny pobyt vonku. V každom oddelení majú deti na oddych rôzne spoločenské a stolové hry, stavebnice, ktoré rozvíjajú ich zručnosti. Pripravujú sa aj na vyučovanie, rozvíjajú svoje čitateľské zručnosti a iné. Používame najmodernejšie didaktické pomôcky, IKT techniku.

V školskom roku 2023/2024 pracuje na našej škole 9. oddelení, ktoré navštevuje
            spolu 216 detí 1. – 5. ročníka. Ranná služba sa začína od 6,30 hod., poobedňajšia činnosť začína hneď po skončení vyučovania. Popoludňajšia činnosť zahŕňa oddychovú činnosť, záujmovú činnosť a prípravu na vyučovanie.

Ahoj decká tešíme sa na vás, príďte medzi nás!

Andrea Ölvecká, vedúca vychovávateľka ŠKD