Výsledky súťaží 2013/2014
Výsledky súťaží v školskom roku 2013/2014
Názov súťaže, olympiády
Zodp. pedagóg
Umiestnenie – dosiahnuté výsledky
Mená žiakov
Trieda
obvod
okres
kraj
Slovensko
Majstrovstvá v šachu
Mgr. Ľ. Lahučký
2.
8.
Martina Vincová
VIII. A
4.
Veronika Maryniaková
IV.A
5.
Peter Šmehyl
VIII.A
19.
Adam Vinco
IX.B
Super Dance
Mgr. J. Vörösová
2.
Lili Maníková
VIII.A
Olympiáda zo SJL
Mgr. A. Lahučká
7.-9.
Martin Balščák
IX.B
Šaliansky Maťko
Mgr. L. Štefanková
2.
Hannah Gilan
IV.A
x
Šillerová Sofia
VII.B
Olympiáda v ANJ
Mgr. J. Vörösová
Mgr. K. Kováčová
2.
Tamara Jurčová
VIII.A
4.
Daniel Mačura
VI.A
Matematická olympiáda Z5 a Z9
Mhr. Ľ. Lahučký
4.-5.
Matej Paulík
V.A
7.-11.
Martin Balaščák
IX.B
Biologická olympiáda
Ing. E. Kozmanová
6.
Adam Vinco
IX.B
8.
Martin Balaščák
IX.B
Dejepisná olympiáda
PaedDr. A. Viziová
22.
Adam Vinco
IX.B
25.
Martin Balaščák
IX.B
30.
Zora Bezáková
VII.B
34.
Vladimíra Pipíšková
VII.B
MŠL v Basketbale - mix
Mgr. N. Bobčeková
Rybnikárová Miriam
V.A
Ondruška Ivan
V.A Kozík Filip
V.B Mojto Samuel
V.B MŠL vo Florbale – mladší žiaci
Ing. J. Ďurina
Smida Adam
VI.A
Šulaj Šimon Ondrej
VI.A Zaujec Matej VI.A Špaček Peter VI.B Ondrejčák Samuel VI.B Filip Frederik VI.B Martiška Matej V.A Rumanovský Martin V.A Čibik Adam V.B Pelikánová Karin V.B Suláni Martin V.B Šajgalík Matej V.B Bečica Alex V.B MŠL vo Florbale – starší žiaci
Ing. J. Ďurina
Hudec Frederik
VIII.A
Escher Richard VIII.A Mesároš Miroaslav VIII.A Žember Simo VIII.A Pelikán Matej VIII.A Baláži Róbert VIII.A Malý Samuel IX.B Zimné aranžovanie
Mgr. J. Chlebcová
x
Vincová M
VIII.A
STORY – prednes prózy a poézie v ANJ
Mgr. B. Berecová
8.
Žember Adam
III.B
Mgr. J. Vörösová
6.
Jurčová Tamara
VIII.A
Malý futbal – Mc Donald Cup
Mgr. E. Pružinský
2.
Čičo Viktor
II.A
Ďurek Patrik
III.A
Hrušovský Chris
IV.A
Igas Adam
III.B
Kmeťo Matúš
IV.A
Magula Jozef
IV.B
Matešek Lukáš
IV.B
Privalinec Matúš
IV.A
Svoreň Jakub
IV.B
Malý futbal – ŠK pohár SFZ Dôvera
Mgr. E. Pružinský
3.
Bečica Alex
V.B
Hill Henrich
VII.A
Korman Štefan
VII.A
Kriš Dominik
VI.A
Lukáčik Patrik
VI.A
Martiška Matej
V.A
Pelikánová Karin
V.B
Rumanovský Martin
V.B
Turba Simon
V.B
Roháľ Peter
VI.A
Báseň roka
Mgr. E. Virágová
x
Verešová Natália
III.A
Pytagoriáda P3, P4
Mgr. B. Berecová
x
Polák Ján
III.B
Mgr. L. Štefanková
x
Grofčík Oliver
IV.A
Svet fantázie
Mgr. E. Virágová
x
Verešová Natália
III.A
Civáňová Daniela
III.A
Ardonová Sarah
III.A
Švecová Karin
III.A
Kulich Alexander
III.A
Holička Christian
III.A
Lit. súťaž Z. Dvončovej- vlastná tvorba
Mgr. E. Virágová
x
Verešová Natália
III.A
Vedomostná súťaž v jazykových zručnostiach sluchovo postihnutých žiakov
Mgr. Ľ. Jakabová
2.
(3. – medzinár. kolo)
Süttöová Liliana
IX.A
Vo víre tanca
Mgr. J. Vörösová
1.
Senecký Adam
VII.A
Maníková Liliana
VIII.A
Vykročová Paulína
VIII.A
Escher Richard
VIII.A
Mesároš Miroslav
VIII.A
Benková Simona
VIII.A
Lahučká Laura
VIII.A
Vyoralová Lucia
IX.B
Homolová Lucia
IX.B
Štúrov Zvolen 2014
Mgr. L. Štefanková
x
Gilan Hannah
IV.A
Jarné aranžovanie
Mgr. L. Štefanková
x
Eliášová Petra
IV.A
Hviezdoslavov Kubín
Mgr. L. Štefanková
2.
3.
Gilan Hannah
IV.A
2.
ČU
Horňáček Samuel
V.A
Jazykový kvet
Mgr. L. Štefanková
1.
Gilan Hannah
IV.A
Malý futbal – Jednota Cup
Mgr. E. Pružinský
Postup
Baláži Róbert
VIII.A
Escher Richard
VIII.A Hudec Frederik
VIII.A Mesároš Miroslav
VIII.A Pelikán Matej
VIII.A Richtárik Zoltán
IX.A Vrábel Jakub
IX.A Športová liga ZŠ v nohejbale
Mgr. E. Pružinský
Postup
Richtárik Zoltán
IX.A
Baláži Róbert
VIII.A Escher Richard VIII.A Pelikán Matej VIII.A Mesároš Miroslav VIII.A