• Vitajte na stránke Základnej školy Kráľa Svätopluka- školy pre 21. storočie

• Vysokoefektívne učenie/ Integrované tematické vyučovanie funguje na našej škole v rôznych ročníkoch 1. stupňa. Viac sa dočítate v časti - Vysokoefektívne učenie
        • Informácie k nástupu do školy od 1. 6. 2020

• Všetky dôležité informácie

• Poplatky za deti do ŠKD od apríla neplatíte

• POZOR - zmena v termíne posielania prihlášok na stredné školy, viac v časti -O škole - Kariérový poradca

• Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
        • Bezpečná škola

• Chráňme deti pred násilím!
          Pozrite si zložku - Detstvo bez násilia a dozviete sa viac o stratégii pre nulovú toleranciu pre násilie
          Zložku pripravila Mgr. Peštová, podklady poskytla Mgr. Jakubíková
          • Ocenení učitelia

• 10.04.2019 16:08
          • Okresný úrad NItra odbor školstva udelil Čestné uznanie Ing. Eve Kozmanovej za dlhoročnú vynikajúcu pedagogickú činnosť a dosiahnuté výsledky. Ocenenie si pri príležitosti Dňa učiteľov prevzala od Primátora mesta Nitra aj pani vychovávateľka Miroslalva Baracká.
                          Mgr. Gabriela Peštová, zástupkyňa riaditeľky školy
          • Darujte 2% z dane

• 02.02.2019 13:03
          • Milí rodičia a priatelia školy!

Darujte    2%   z dane

Aj v tomto roku máte možnosť prispieť na skvalitnenie výučby a  pomôcok pre našich žiakov prostredníctvom darovania 2% z Vašich daní . Tlačivo dostanú žiaci, alebo si ho môžete stiahnuť z našej stránky. Vyplnené môžete odovzdať v škole na sekretariáte, alebo zaniesť na daňový úrad do 30. apríla 2019!

Vopred Vám ďakujeme!

OZ ZOBOR

Potvrdenie-o-zaplateni-dane-z-prijmov-zo-zavislej-cinnosti_01-2019.pdf

Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby.pdf

Mgr. Gabriela Peštová, zástupkyňa riaditeľky školy

• OZNAM

• 11.02.2019 11:29
          •                                   UPOZORNENIE

Žiadame rodičov, ktorí parkujú pred hornou bránou ZŠ o dodržiavanie dopravných predpisov hlavne v ranných hodinách, keď odprevádzajú svoje deti na vyučovanie. V tomto čase stoja na priechode pre chodcov, alebo v jeho blízkosti, čím výrazne ohrozujú bezpečnosť detí, ktoré prichádzajú autobusom, alebo pešo do školy. Neradi by sme túto situáciu riešili podaním podnetu na políciu.

Za porozumenie ďakujeme.

Vedenie základnej školy

• Výsledok súťaže v zbere nápojových kartónov

• 26.11.2018 20:08

• Naša škola vyzbierala najviac kilogramov tetrapakov medzi nitrianskymi zapojenými školami!

Celkovo sme prispeli so 118 kg tohto odpadu.Spolu s ostatnými školami aj v iných mestách-

v Trenčíne a v Banskej Bystrici  sa vyzbieralo 1 616,5 kg.Za víťazstvo by sme mali dostať odmenu

2 000 eur, ktoré využijeme na skvalitnenie výučby našich žiakov  !

Ďakujeme všetkým, ktorí obaly nosili a prospeli nielen k výhre, ale hlavne ochrane životného prostredia!

• Online platby rodičov škole

• 05.10.2018 16:33
          • Prichádzame s novou možnosťou platenia poplatkov do ŠKD a rodičovského príspevku škole pomocou služby ViamoTáto služba Vám zjednoduší platenie pomocou bankového prevodu a poskytne odosieľateľovi aj prijímateľovi okamžitú informáciu o zrealizovaní platby.

Mgr. Gabriela Peštová, zástupkyňa riaditeľky školy
    • Pre rodičov a žiakov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy
    • Ochrana osobných údajov

Mgr. Gabriela Peštová, zástupkyňa školy a správca webovej stránky

Zistite, čo je nové na našej škole

• 2018/2019

• Medzinárodné kolo

• Sofia Mravíková

• 2. miesto
          • Putovanie dejinami s Cyrilom a Metodom · Medzinárodné kolo · 2018/2019
      • Celoštátne kolo

• E. Kováčová

• 5. miesto /E.Kováčová
          • Hľadáme nových olympionikov · Celoštátne kolo · 2018/2019
      • 2017/2018

• Domáce kolo

• M. Fabián

• M. Valášek
          • Basketbalisti z krúžku na microlige · Domáce kolo · 2017/2018
          • R. Fabián

• A. Gkortilas
          • Basketbalisti z krúžku na microlige · Domáce kolo · 2017/2018
      • Napíšte nám

Ak máte akékoľvek dotazy ohľadom štúdia na našej škole, napíšte nám správu prostredníctvom tohto formulára. Na vaše otázky radi odpovieme.
        komunikujem so serverom, počkajte prosím